Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Sherlock Home Nieruchomości

ul. Malmeda Icchoka 15/2 Białystok

571 405...

571 405 082

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

O nas

Dzięki doświadczeniu zawodowemu i znajomości rynku, sile dedukcji i analizy jak
u Sherlocka, działamy szybko, skutecznie i niezawodnie w branży nieruchomości.

Budujemy relacje z klientami, doradzamy jak również tworzymy więzi na bazie lojalności
i empatii, po to aby jak najlepiej i profesjonalnie zaspokoić potrzeby i preferencje mieszkaniowe. Zadowoleni nabywcy nieruchomości chętnie rekomendują naszą firmę swoim znajomym.

Warto spróbować i nawiązać współpracę z nami, aby poczuć się zaopiekowanym od A do Z na każdym etapie transakcji.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

35

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Sherlock Home Nieruchomości

Filtruj

439 000 zł57,90 m² 7 582,04 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne, mieszkanie 57,90 m2 zlokalizowane przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny II w Białymstoku. Nieruchomość idealna dla rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,80 m² 39,68 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła....

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł67,55 m² 13 900,81 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Apartamenty Branickiego przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,80 m² 7 713,82 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,30 m² 5 804,31 zł/m²

Monika Werpachowska

Monika Werpachowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa nższa cena ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,30 m2 usytuowanego w świetnej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 228 m² 324,92 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam działkę budowlaną położoną w Grabówce gmina Grabówka powiat białostocki województwo podlaskie. Działka mieści się w pięknej,...

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,40 m² 11 305,73 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 226 m² 85,92 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Polecam atrakcyjną działkę rolno-budowlaną położoną w Bielsku Podlaskim województwo podlaskie Posiada warunki zabudowy na 4...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 390 m² 187,05 zł/m²

Kinga Mozolewska

Kinga Mozolewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1389 m - Hryniewicze gm. Juchnowiec Kościelny, przy granicy z Białymstokiem Działka położona jest w cichej,...

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 002 m² 59,63 zł/m²

Marta Gamaradzka

Marta Gamaradzka

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana położona w malowniczej miejscowości Płociczno o powierzchni 3002 m , z bezpośrednią...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

Monika Werpachowska

Monika Werpachowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w tym antresola w nowoczesnym bloku z cegły z 2008r. przy ul. Wiejskiej w sąsiedztwie...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 2. piętrze niskiego bloku z cegły z 1997...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,94 zł/m²

Kinga Mozolewska

Kinga Mozolewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 60,10 m | 3 pokoje | ul. Legionowa | 11 piętro Cena: 399 000 zł (6 638 zł/m ) Powierzchnia: 60,10 m Liczba pokoi: 3 (w tym 1...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 281 m² 30,48 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową działkę położoną w województwie podlaskim powiat Sokólski, gmina Szudziałowo obręb ewid. Nr 5 Dziewiczy Ług Działka mieści...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40,90 m² 9 266,50 zł/m²

Kinga Mozolewska

Kinga Mozolewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,90 m , położone w Białymstoku przy ul. Rzemieślniczej....

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł125,90 m² 9 213,66 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być...

Szczegóły ogłoszenia

56,72 zł/m²96,96 m² 5 500 zł

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,96m2, zlokalizowany na parterze nowo wybudowanego bloku (oddanego do użytku 2025r.)...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 328 m² 240,38 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w miejscu, gdzie rano budzi Cię cisza i zapach lasu, a jednocześnie w kilka minut możesz dojechać do...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

Monika Werpachowska

Monika Werpachowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Antoniukowskiej, blisko centrum. Układ i wyposażenie: salon oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 002 m² 42,97 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne, urokliwe działki siedliskowe! Zapraszam do zakupu 8 wyjątkowych działek siedliskowych o powierzchni od 3000-3300 m2 każda,...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze w jednej z najbardziej poszukiwanych...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

Urszula Krystkowicz

Urszula Krystkowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3 piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37,10 m² 44,47 zł/m²

Monika Werpachowska

Monika Werpachowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Antoniukowska....

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

Monika Werpachowska

Monika Werpachowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w spokojnej części osiedla Piasta przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł96,96 m² 12 685,64 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,96m2, zlokalizowany na parterze nowo wybudowanego bloku (oddanego do użytku 2025r.)...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

Monika Werpachowska

Monika Werpachowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 929 m² 53,45 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam piękną działkę budowlaną położoną w Dąbrówce Kościelnej gmina Szepietowo powiat wysokomazowiecki Działka mieści się w pięknej,...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam niestandardowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 usytuowane przy ul. Kołłątaja, osiedle Wysoki Stoczek. Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

Katarzyna Ostapczuk

Katarzyna Ostapczuk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Borsukówka, gmina Dobrzyniewo-Duże, w spokojnej, zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij